Knedle u pećnici: od klasika do novih okusa

Večera usred tjedna trebala bi biti jednostavna za pripremu, jer je malo vjerojatno da bi itko proveo cijelu večer na štednjaku na kraju radnog dana. Prvo što mi padne na pamet je da iz hladnjaka izvučemo još jedan paket raviola. No, nakon što se ispostavi da u tradicionalnom opskrbe, poluproizvodi su već hranjen gore. Pa, postoji izlaz iz ove situacije. Svakodnevnom jelu možete dati nove okuse, odnosno peći knedle u pećnici!

Sadržaj kalorija

S obzirom da se sastav tijesta, zapravo, ne mijenja i da je blag, kalorijski sadržaj sirovih knedli ovisi isključivo o punjenju. Najpopularniji su poluproizvodi sa svinjetinom. Potrebno je uzeti u obzir činjenicu da ova vrsta mesa ima visok kalorijski sadržaj. Manje masnoće će biti mljeveno meso. Dijetetsko meso je meso piletine, puretine i zeca. Niskokalorične će biti knedle od gljiva, ribe ili povrća.

SAVJET! Ako želite jelo "fatter", za punjenje, uzeti mljeveno svinjetina s dodatkom slanine.

Sadržaj kalorija ovisi o umaku koji se koristi. Najčešći zavoji su vrhnje i majoneza. Vjeruje se da potonji ima visok kalorijski sadržaj. Međutim, stupanj sadržaja masti u oba proizvoda može biti različit, ovisno o odabranom proizvodu. U nastavku se nalazi tablica s energetskom vrijednošću glavnih sastojaka.

proizvodProteini, gFat, gUgljikohidrati, gKcal.
(za 100 g)
Svježe tijesto9340,6225
Mljevena junetina17,2200,0254
Mljeveno svinjetina17210,0263
Mljeveno pile17,48,10,0143
Punjenje zečeva19,57,40,7147
Suncokretovo ulje0,099,90,0900
Majoneza "Provence"3,167,02,6624
Kiselo vrhnje 20% (prosječna masnoća)2,820,03,2206

Kao što možete vidjeti, kako bi se točno znao kalorijski sadržaj gotovog raviola, potrebno je izračunati nutritivnu vrijednost svih uključenih sastojaka i aroma.

Naravno, metoda kuhanja igra veliku ulogu. Knedle mogu se kuhati, peći, peći. Pečene, poput kuhane, imaju relativno nizak kalorijski sadržaj. Jelo u ovom obliku je nježnije prema tijelu. Prženo ulje, osim visokog stupnja nutritivne vrijednosti, bit će teško za probavu.

Kako ne bi precijenili sadržaj kalorija, preporučljivo je ne jesti knedle s pekarskim proizvodima, masnom hranom i gaziranim pićima.

Kupili su knedle u pećnici s sirom i majonezom

Unatoč činjenici da u svakom slučaju, jelo ispada prilično hranjiv, ponekad možete priuštiti ukusnu poslasticu sa sirom i majonezom. Najlakši način da se kupljeni poluproizvodi uzimaju kao osnova: potrebno je minimalno vremena za kuhanje, a cijelu obitelj možete nahraniti u kratkom vremenu.

sastojci:
  • knedle - 500 g;
  • sir - 100-150 g;
  • jedan veliki luk;
  • majoneza - 400 g;
  • sol, papar.
Priprema:
  1. Ogulite i nasjeckajte luk malim komadićima, popržite zlatnu nijansu.
  2. U plitkoj čašici kombinirajte majonezu i začine. Preliti umak preko luka.
  3. Knedle stavite u obrazac, prelijte preljevom i pospite naribanim sirom.
  4. Stavite sve u pećnicu pola sata na temperaturi od 190 stupnjeva.

Sve! Ukusne knedle u siru i majonezi spremne su!

Knedle pečene u loncu s juhom

Ovu mogućnost podnošenja najviše preferiraju djeca i muškarci. Osim poluproizvoda, može se nadopuniti i povrćem ili gljivama. Dopustite da vam dam moj omiljeni recept.

sastojci:
  • knedle (male veličine) - 45 komada;
  • šampinjoni - 200 g;
  • jedan luk;
  • mrkva - 1 kom.
Priprema:
  1. Popecite knedle dok ne postane krastav. Učinite isto s šampinjonima.
  2. U 700 ml kipuće vode, bacite sjeckanu mrkvu, luk, peršin, lovor i papar. Solite i kuhajte 20 minuta, zatim procijedite.
  3. Pržite u nekoliko lonaca i prelijte juhom. Pecite pola sata na 200 stupnjeva.

Možete eksperimentirati ne samo s dodatnim sastojcima, već is punjenjem. Na primjer, pecite knedle s krumpirom ili kupusom. A djeca će sigurno voljeti knedle s bobicama ili sirom.

Kako kuhati knedle u kiselo vrhnje

Oni koji ne jedu majonezu mogu koristiti kiselo vrhnje kao umak. Ovim oblačenjem okus će biti osjetljiviji i profinjeniji. Može se nadopuniti svježim začinima ili začinima.

sastojci:
  • knedle (male) - 45 komada;
  • par žarulja;
  • kiselo vrhnje - 50 g;
  • ulje za kuhanje;
  • sol na okus;
  • začini.
Priprema:
  1. Izrežite i pržite luk.
  2. Prelijte sol, papar, zapečeni luk i sjeckani peršin u kiselo vrhnje.
  3. Toplinski otporan oblik masti i stavlja u redove knedle, prelijte umakom od luka i kiselog vrhnja. Po želji, sir možete naribati.
  4. Pecite u pećnici do zlatno smeđe boje na 180 stupnjeva 15 minuta.

Ukusna posuda za raviole

Izvorni i ukusni će biti lonac poluproizvoda koji koristi različite komponente: gljive, razno povrće. Mnogi će voljeti knedle u omletu. Brzo se pripremaju i sigurno će zadovoljiti kućanstvo.

sastojci:
  • mlijeko - 0,5 l;
  • jaja - 4 kom.
  • sir - 200 g;
  • knedle (male) - 45 kom.
Priprema:
  1. Jaja mlijekom pobijedite, dodajte malo soli, začinsko bilje, sve začine.
  2. Nasjeckajte sirom i podijelite ga na dva dijela. Dodajte jednu u omletu.
  3. Izlijte dobivenu mješavinu knedle i dodajte preostali naribani sir.
  4. Pecite dok ne zapečete sir na 180 stupnjeva 15 minuta.

Ako koristite mekane sireve koji nisu dobro utrljani, proizvod možete prethodno držati u zamrzivaču 5-10 minuta.

Domaći Lazy Dumplings

To se događa, želim večeru knedle, kuhan kod kuće, ali vrijeme nije dovoljno. U ovom slučaju, prilagodite lijenu opciju. Brzo se kuhaju i vrlo su ukusne. Uzmite oko 4 porcije.

Sastojci za tijesto:

  • Brašna od 1,5 šalice;
  • 1 jaje;
  • 2 žlice. žlice biljnog ulja;
  • 0,3 čaše vode;
  • sol.

Sastojci za punjenje:

  • mljeveno meso (bolje miješano);
  • 1 luk;
  • 2 mrkve;
  • 1 tbsp. žlica paste od rajčice;
  • 4 žlice. žlice vode;
  • lovorov list;
  • sol, papar.
Priprema:
  1. Prosijati brašno. Zatim unesite jaje, biljno ulje, sol sve, pažljivo sipati vodu. Zatim pospite brašnom površinu stola i mijesite tijesto.
  2. Tijesto prekrijte folijom za lijepljenje i ostavite da odstoji 30 minuta, što će povećati elastičnost proizvoda.
  3. Druga faza rada je priprema punjenja. Luk se fino reže ili prođe kroz meso za mljevenje, posolimo, popapnemo i dodamo u nadev. Voda se uliva i sve se temeljito miješa dok ne postane glatka.
  4. Gotovo tijesto je potrebno ponovno mijesiti i podijeliti na pola, svaki od dva dijela tanko svitak. Razvijte punjenje, šireći se po površini. Zamotajte sve u rolu i izrežite na komade od 3-4 cm.
  5. Pržiti luk i naribanu mrkvu s rajčicom, oko 10 minuta.
  6. Stavite knedle u obliku, a zatim luk s mrkvom, ulijte malo vode. Sol, papar, začinite lovorovim listom.
  7. Pokrijte folijom i pecite na 190 stupnjeva 40 minuta.

Pržene knedle u pećnici s sirom

Ova opcija je polu-gotovih proizvoda, vjerojatno najviše ukusna. Prženi, imaju bogatu aromu i ukusnu koru. Recepti mogu biti vrlo raznoliki. Predlažem da ih napravim u kombinaciji s kajganom i sirom.

VAŽNO! Da bi knedle bile sočne i zadržale svoj oblik, ne morate ih prethodno odmrzavati. Možete izaći iz zamrzivača i odmah kuhati.
  1. Počinjemo s prženjem poluproizvoda. Obrazac namažemo maslacem i pošaljemo ga u pećnicu 20 minuta.
  2. Usred tog vremena, svakako ih okrenite i dodajte malo vode.
  3. Nakon pečenja prelijte preko umaka na vrh i dodajte naribani sir. Jelo se ispada ukusno i mirisno.

Korisni savjeti

Za pečene knedle ispalo je izvrsno, upotrijebite nekoliko savjeta.

  • Ako se odlučite sami kuhati knedle, bolje je da je mljeveno meso teško, uz dodatak mesa peradi. Tako će biti nježniji i sočniji.
  • Mljeveni luk za mljeveno meso je nož ili rezač povrća, jer mlin za mljevenje uklanja mnogo vlage.
  • Da biste poboljšali okus, u mljeveno meso možete dodati sjeckani češnjak.
  • Prilikom pečenja jela preporučuje se prekriti folijom ili poklopcem.

Zapamtite ove preporuke, oni će služiti u pravo vrijeme. Odaberite bilo koji recept koji volite i ugodite obitelji i gostima ukusnim i srdačnim poslasticama. Provedete malo vremena i truda na štednjaku, hranite obitelj izvrsnom večerom!

Pogledajte videozapis: Pečeno meso sa krumpirom - Sašina kuhinja (Studeni 2019).

Ostavite Komentar